Go down
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3341
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 5 Empty Re: Moje Posty -Bartek

6th Styczeń 2020, 12:22
Message reputation : 100% (2 votes)
Wczoraj przed snem czytałem Ewangelie Jana i po raz kolejny dotarła do mnie precyzja i niezwykła moc Słów Isusa które przekazał mu sam Ojciec Bóg Wszechmogący.

Nasienie węża otrzymało niezwykłą szanse na zbawienie od Boga i Isus właśnie im ta propozycję przedstawiał podczas swego głoszenia .Lecz oni nie posłuchali i odrzucili „wyciągniętą dłoń"

Ewangelia Jana
Rozdział 5:

(39) Badacie Pisma, bo sądzicie, że macie w nich żywot wieczny; a one składają świadectwo o mnie;
(40) Ale mimo to do mnie przychodzić nie chcecie, aby mieć żywot.
(41) Nie przyjmuję chwały od ludzi,
(42) Ale poznałem was, że nie macie w sobie miłości Bożej.


Wszystkie pisma od pism Henocha pierwszego pisarza na ziemi po pisma proroków Izraela aż do świadectwa Jana Chrzciciela mówią o Synu Człowieczym .
Żydzi czyli plemię żmijowe nie przyjeli Słów Isusa .


(33) Wy posłaliście posłańców do Jana, a on dał świadectwo prawdzie.
(34) Ja zaś nie polegam na świadectwie ludzkim, ale to mówię, abyście byli zbawieni.
(35) On był światłem gorejącym i świecącym, a wyście chętnie do czasu radowali się jego światłem.
(36) Ja zaś mam świadectwo, które przewyższa świadectwo Jana; dzieła bowiem, które mi powierzył Ojciec, abym je wykonał, te właśnie dzieła, które czynię, świadczą o mnie, że Ojciec mnie posłał.
(37) A sam Ojciec, który mnie posłał, wydał o mnie świadectwo. Ani głosu jego nigdy nie słyszeliście, ani postaci jego nie widzieliście,
(38) Ani słowa jego nie zachowaliście w sobie, ponieważ nie wierzycie temu, którego On posłał.


Nasienie węża czyli Żydzi tudzież Edomici otrzymali SZANSE NA ZBAWIENIE od Boga którą przedstawił im Syn Człowieczy Isus Chrystus o czym mówi wers 34 lecz nie uwierzyli i nie potrafili słuchać co do NICH mówił Syn Boży.

Tak jak mówi słynny wers z Jana rozdziału 8:,

47.Kto z Boga jest, słów Bożych słucha; wy dlatego nie słuchacie, bo z Boga nie jesteście.


Propozycja zbawienie dla nasienia węża jest NADAL AKTUALNA !Jeżeli uznają oni Isusa i Przykazania i zmienią swoje życie to MOGĄ dostąpić zbawienia lecz większość z nich tego nie robi – Lecz szansa jest i to świadczy o miłosierności,sprawiedliwości  i niezwykłej cierpliwości naszego Boga.


Nasienie węża w czasach Isusa odrzuciło Ewangelię życia i szanse na zbawienie.


Ewangelia Jana
Rozdział 9:
(39) I rzekł Isus: Przyszedłem na ten świat na sąd, aby ci, którzy widzą, stali się ślepymi.
(40) A gdy to usłyszeli ci faryzeusze, którzy z nim byli, rzekli mu: Czy i my ślepi jesteśmy?
(41) Rzekł im Isus: Gdybyście byli ślepi, nie mielibyście grzechu, a że teraz mówicie: Widzimy, przeto pozostajecie w grzechu.


W czasach dzisiejszych sytuacja jest podobna lecz trzeba to podkreślić że nasienie węża powinno się zastanowić kogo muszą uzanać za prawowitego Króla wszystkich królów ziemskich nim będzie za pózno .

Gdy Isus powróci na Sąd nad królami , możnymi i wszystkimi posiadaczami ziemskimi będzie dla nich za pózno by uznać Jego władzę i pokornie przyznać skąd zostało im DANE królowanie.
Zamierzam napisać na ten temat artykuł.Jest masa wersetów które o tym mówią .Wszyskie pokrywają się z obydwoma  Ewangeliami i Mateusza rozdział 25.Zamierzam jeszcze raz przeczytać obydwie Ewangelie.

Mogę tylko napisać że czas Sądu naszego Króla Isusa Chrystusa nad nasieniem węża sprawującym aktualną okrutną i bezduszną władzę nad nami będzie czasem bardzo radosnym dla nas którzy czekamy na ustanowienie Królestwa Bożego !

Na pewno nas to ogromnie podbuduje bo czekają nas cudowne wydarzenia !


To o czym pisałem na początku posta rozwinę i postaram się wszystko połączyć tak aby uczynić to jak najbardziej zrozumiałym .Zresztą proroctwa które podam będą mówić same za siebie .

Dziś zaczynam tydzień nocnych zmian i mogę być mniej aktywny.Zawsze jak mam nocki to jestem tak jakby w „trybie nocnym” i ciężko mi się przestawić- w końcu noc jest od spania hehe.



_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3341
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 5 Empty Re: Moje Posty -Bartek

8th Styczeń 2020, 19:21
Message reputation : 100% (2 votes)
Obejrzałem właśnie wystąpienie Trumpa "live" .

Mi rzuciło się w oczy że po pierwsze USA nie zaatakuje Iranu ponieważ jeszcze nie czas i 3 wojna nie potoczy się tak jak zaplanował szatan i nie będzie ujawnienia żadnej doktryny Lucyfera bo rządy zgarnie Bestia.

Po drugie to że USA nie zastosuje żadnych akcji odwetowych świadczy o JEDNYM - o słabości Babilonu.
USA za każdym razem oddawało cios za cios a tu teraz okazuje słabość..

Tym Trump pokazał że można ich bezkarnie atakować!

Po za tym Trump wezwał Niemcy ,Francję, Anglię, Rosję i Chiny do zrewidowania swoich poglądów...

Gdyby USA były silne jak kiedyś JUŻ byśmy mieli koalicję z NATO na czele która by bombardowała Iran(Medie i Persje).

Tak jak to było z Libią jeszcze nie tak dawno !

USA traci siłę i znaczenie i dla nas to znak że jego upadek się zbliża nieubłaganie zgodnie z wyrokiem Boga na Babilon Wielki .

Wielka rzesza narodów świata wezmie udział w jego zniszczeniu oraz siły z Antarktydy z najdalszych fundamentów ziemi tam gdzie są podwaliny nieboskłonu czyli z krańców ziemi.

Izajasza 13:
1) Wizja o Babilonie, którą widział Izajasz, syn Amosa.

(2) Na łysej górze zatknijcie sztandar, podnieście na niej głos, machajcie ręką, aby wkroczyli do bram waszych panów!

(3) Wydaję rozkaz i przyprowadzę ich: giganci nadchodzą aby wypełnić mój gniew, radujący się oraz przeklinający.

(4) Na górach wrzawa jakby licznych narodów. Zgiełk królestw, zgromadzonych narodów: Pan Zastępów wydał rozkaz narodowi wojny.

(5) aby przyciągnęli z dalekiej ziemi, z najdalszych fundamentów nieba, Pan i jego wojownicy  nadchodzą, aby zniszczyć cały świat.

A dla nas to powód do radości.

Jeremiasza 50:
31) Oto Ja jestem przeciwko tobie, zuchwalcze - mówi Wszechmocny, Pan Zastępów, gdyż nadszedł twój dzień, czas, kiedy cię ukarzę.

(32) I potknie się zuchwały, i padnie, i nikt go nie podniesie; i rozniecę ogień w jego miastach, i pochłonie wszystko, co jest dokoła niego.

(33) Tak mówi Pan Zastępów: Gnębieni są synowie izraelscy, a wraz z nimi synowie judzcy; wszyscy, którzy wzięli ich do niewoli, trzymają ich, nie chcą ich wypuścić.

(34) Lecz potężny jest ich wybawca, jego imię Pan Zastępów; poprowadzi On gorliwie ich sprawę, aby dać ziemi pokój, a niepokój mieszkańcom Babilonu.

Dla mnie to kolejny WIELKI sygnał że Babilon słabnie a Królestwo Boże coraz bliżej!

Powrót Króla królów Isusa Chrystusa zbliża się nieubłaganie

Na to czekamy!

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3341
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 5 Empty Re: Moje Posty -Bartek

16th Styczeń 2020, 13:09
Jana 5:

15) I dziwili się Żydzi, i mówili: Skąd ta jego uczoność, skoro się nie uczył?

(16) Na to odpowiedział im Isus, mówiąc: Nauka moja nie jest moją, lecz tego, który mnie posłał.

(17) Jeśli kto chce pełnić wolę jego, ten pozna, czy ta nauka jest z Boga, czy też Ja sam mówię od siebie.

(18) Kto od siebie samego mówi, ten szuka własnej chwały; ale kto szuka chwały tego, który go posłał, ten jest szczery i nie ma w nim nieprawości.

(22) Bo i Ojciec nikogo nie sądzi, lecz wszelki sąd przekazał Synowi,

(23) Aby wszyscy szanowali Syna, jak szanują Ojca. Kto nie szanuje Syna, ten nie szanuje Ojca, który go posłał.


28) Wtedy Isus wołał w świątyni, ucząc i mówiąc: I znacie mnie, i wiecie, skąd jestem, a przecież sam od siebie nie przyszedłem, gdyż godzien wiary jest Ten, który mnie posłał, a którego wy nie znacie.

(29) Ja go znam, bo od niego jestem i On mnie posłał.

Jana 6:

(38) Zstąpiłem bowiem z nieba, nie aby wypełniać wolę swoją, lecz wolę tego, który mnie posłał.

To nie istotne że wszyscy pasterze chrześcijańscy deklarują wiarę w Isusa .

Oni nie słuchają Isusa Chrustasa jako Króla który nakazał przestrzegać przykazań oraz przejawiać miłość bratnią .

Gardzą Nim tak naprawdę w sercach swoich-najprostszy przykład niegodziwiec Franiszek.

Nie szanując Isusa Chrystusa nie szanują oni Boga który posłał Syna Człowieczego Isusa Chrystusa i 'włożył ' swoje Słowa w Jego usta .

Isus objawił chwale Boga poprzez cuda i uczynki które wykonywał Jego mocą i nigdy nie szukał swojej chwały bo mówił w Jego imieniu-w imieniu Boga Wszechmogącgo .

Jana 10:

(24) Wtedy Żydzi obstąpili go i rzekli mu: jak długo trzymać będziesz dusze nasze w napięciu? Jeżeli jesteś Chrystusem, powiedz nam wyraźnie.

(25) Odpowiedział im Isus: Powiedziałem wam, a nie wierzycie; dzieła, które ja wykonuję w imieniu Ojca mojego, świadczą o mnie;

(26) Lecz wy nie wierzycie, bo nie jesteście z owiec moich.

(27) Owce moje głosu mojego słuchają i Ja znam je, a one idą za mną.

(28) I Ja daję im żywot wieczny, i nie giną na wieki, i nikt nie wydrze ich z ręki mojej.

(29) Ojciec mój, który mi je dał, jest większy nad wszystkich i nikt nie może wydrzeć ich z ręki Ojca.


Miliony ludzi jest zwiedzionych przez kąkoł ale wierzą oni nadal w Isusa Chrystusa pomimo kłamstw którymi karmią ich źli pasterze chrześcijańscy .

Nasienie węża doskonale wie że owce będą słuchać głosu pasterza swego dlatego oficjalnie nie odrzucają Isusa tylko przeinaczają i zastępują Ewangelię o Królestwie naukami Pawła Edomity z synagogi szatana .

Lecz owce 'uciekną' od nich gdy na arenie tego świata jawnie pojawi się nasz Król Isus Chrystus który przybędzie z mieczem ust swoich by zaprowadzić Królestwo Boże ....A wcześniej Znak Syna Człowieczego i wyzwolenie prawdziwego Izraela na pustynię gdzie będzie bezpieczny przez cały okres 42 miesięcy rządów Bestii.

Podczas jawnych rządów Bestii duża ilość wiernych Bogu oraz Isusowi z potomstwa niewiasty będzie ginąć za odmowę uznania oficjalnie Bestii i nie wyrzeknie się swego pasterza Isusa Chrystusa.

Nagroda za tą ofiarną smierć, olbrzymia- zmartwychwstanie i 1000 lat życia w Królestwie Bożym, uniknięcie Sądu Ostatecznego i śmierci drugiej i wieczne życie na nowej ziemi .

Co natomiast w zamian oferuje potomstwu niewiasty nasienie węża???

No właśnie....

Czekajmy i czuwajmy bo Królestwo już jest przygotowane!

:-)


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2Ezdr 2:13)

Ojcze nasz przyjdź królestwo Twoje ....

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3341
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 5 Empty Re: Moje Posty -Bartek

17th Styczeń 2020, 13:17
Message reputation : 100% (2 votes)
Znając fakty które podał Henryk :

http://www.zbawienie.com/imie-Zbawiciela.htm

Nie można pozostać obojętnym ponieważ imię ma ogromne znaczenie szczególnie jeśli jest ono celowo zfałszowane przez śmiertelnego wroga Boga ,Isusa i potomstwa niewiasty !

Mi osobiście przypomniał się ten werset z Objawienia:

Rozdział 2:

(17) Kto ma uszy, niechaj słucha, co Duch mówi do zborów. Zwycięzcy dam nieco z manny ukrytej i kamyk dam mu biały, a na kamyku tym wypisane nowe imię, którego nikt nie zna, jak tylko ten, który je otrzymuje.

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3341
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 5 Empty Re: Moje Posty -Bartek

19th Styczeń 2020, 12:01
Message reputation : 100% (1 vote)
Obserwując ostatnie wydarzenia w świecie szatana coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu że 3 wojna światowa nie dojdzie do skutku.Szatan poniósł w tym temacie prawdopodobnie porażkę .Zawsze nie miałem wiary w tą wojnę i szczerze mówiąc nie wierzyłem w to że Bóg na nią POZWOLI.

Ja wierzę w wykonanie proroctw a nie w wykonanie planów szatana i na chwilę obecną wszystko zmierza do ujawnienia się Bestii oraz inwazję sprzymierzonych narodów ziemi na USA czyli Babilon Wielki i rychłe zniszczenie Wielkiej Nierządnicy pozbawionej ochrony "młota całej ziemi'

Wszystko wskazuje według proroctw na pojawienie się znaku Syna Człowieczego jako pierwszy JAWNY sygnał początku działalności Boga i Syna na ziemi .

Izajasza
Rozdział 11:

10) W owym dniu pień Jessego powstanie , aby władać narodami ; w nim narody będą pokładać nadzieje ; miejsce jego odpoczynku będzie sławne.
11) Owego dnia Pan znowu okaże potęgę swego ramienia , aby pobudzic do gorliwości tę ocalałą resztę ludu , pozostawioną gdzieś w Asyrii , Egipcie , w Babilonii , w Etiopii , u Elamitów , gdzieś tam , gdzie wschodzi słońce , czy w Arabii.
12) Podniesie do góry znak przeciw narodom i pozbiera pogubionych z Izraela , z czterech krańców ziemi zgarnie w jedną gromadę rozproszonych z Judy.(LXX)

Ewangelia Mateusza
Rozdział 24:
(29) A zaraz po udręce owych dni słońce się zaćmi i księżyc nie zajaśnieje swoim blaskiem, i gwiazdy spadać będą z nieba, i moce niebios zostaną wstrząśnięte.

(30) I wtedy ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego, i wtedy będą rozpaczać wszystkie narody ziemi. I ujrzą Syna Człowieczego przychodzącego na obłokach nieba z wielką mocą i chwałą.

(31) I pośle aniołów swoich z wielką trąbą, i zgromadzą wybranych jego z czterech stron świata z jednego krańca nieba aż po drugi.

Isus pośle swoich aniołów z wielką trąbą  by zebrali Jego wybranych czyli 144 000 którzy zostaną zabrani do nieba by powrócić wraz z Isusem na koniec rządów Bestii kiedy to odbędzie się sąd Isusa nad tym światem i jego władcami o czym napisałem tutaj :
https://arzareth.home.blog/2020/01/14/ku-krolestwu-bozemu-czesc-pierwsza-koniec-wladzy-nasienia-weza-czyli-sad-krola-isusa-chrystusa-nad-nimi/


Porwanie 144 000 zakończy "mękę rodzenia niewiasty " która zostanie przez Boga umieszczona na pustyni z dala od szatana .Tam też odbędzie się sąd nad pokoleniami Izraela.Warto zaznaczyć że sąd nad Izraelem będzie najpierw niż sąd nad tym światem w którym w tym czasie władać będzie Bestia.

Bestia i nasienie węża będzie mordować resztę potomstwa niewiasty która pozostanie wierna Bogu oraz Isusowi. Ich ofiarna śmierć będzie sowicie nagrodzona jak mówi proroctwo Apokalipsy.

Pierwszy JAWNY ruch będzie należał do Boga i prawdopodobnie będzie nim znak przeciwko narodom czyli znak Syna Człowieczego który zapoczątkuje porwanie i przegraną walkę w niebie szatana z Michałem .Prawdopodobnie wtedy nastąpi zniszczenie Babilonu Wielkiego a przedtem ostrzeżenie anioła i ucieczka ludu Bożego z terenów USA i Imperium Brytyjskiego .Nastąpi też zniszczenie przez Boga  armii szatana która rzuci się na Izraelitów (Słowian) którzy wymaszerują na pustynie .

Myślę żę przegrana szatana w niebie spowoduje takie zamieszanie wśród jego sług na ziemi że nikt nie będzie się sprzeciwiał wymarszu niewiasty na pustynie oraz opuszczeniu  USA na statkach jak mówią proroctwa .Zupełnie jak po ostatniej pladze Egipt wypuścił Izraela będąc załamanym i zdruzgotanym .Dopiero jak szok spowodowany porażką szatana ustąpi rzuci on swe siły przeciwko Izraelowi i przegra po raz drugi..To tylko moje wyobrażenie które muszę dokładnie sprawdzić w proroctwach których jest bardzo dużo...

Następnie szatan oddaje władzę Bestii i mamy już jawne bluznierstwa przeciwko Bogu oraz działalność dwóch świadków .

Wszyscy mniej lub więcej wiemy czego się spodziewać ...dlatego czuwajmy by nie splamić swoich szat i wytrwać do końca który wydaje się coraz bliższy .

Raczej powinienem napisać POCZĄTKU dla nas a KOŃCA dla obecnej władzy nasienia węża ! bounce cheers Basketball


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3341
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 5 Empty Re: Moje Posty -Bartek

21st Styczeń 2020, 05:21
Message reputation : 100% (1 vote)
Księga Wyjścia
Rozdział 15:

(26) I rzekł: Jeżeli pilnie słuchać będziesz głosu Pana, Boga twego, i czynić będziesz to, co prawe w oczach jego, i jeżeli zważać będziesz na przykazania jego, i strzec będziesz wszystkich przepisów jego, to żadną chorobą, którą dotknąłem Egipt, nie dotknę ciebie, bom Ja, Pan, twój lekarz.


Bóg jest lekarzem swego ludu .

Lecz naród o tym zapomniał i medycyna jest dla naszych rodaków świeta a to co powie lekarz jest traktowane jak wyrocznia .

Tak szatańskie kłamstwa omotały nasz naród który szprycuje się różnego rodzaju suplementami i "lekami" które wiemy czym są tak naprawdę.

Nasienie węża produkuje choroby a potem sprzedaje na nie "lekarstwa" dając fałszywą nadzieję ludzią.

Wpojono ludziom taka otoczke nieomylności medycyny że jest ona ważniejsza niż Bóg, którego się marginezuje, traktuje jak abstrakcje i nie bierze na poważnie.

To skutek ślepoty narodu i najwyższej od lat propagandy wychwalajacej wszystkie części systemu wielkiego zwiedzenia.

Już nie mówiąc o rozrywce medialnej, która mówiąc prosto ogłupia nasz naród do granic możliwości .

W Polsce powstała nawet strona www na temat tzw "alertu grypowego " gdzie można sprawdzić gdzie aktualnie, w jakim województwie jest największe ryzyko zachorowania na 'grypę !

Miliony ludzi chodzi po lekarzach i szprycuje się "witaminami" ,suplementami i inną chemią przepisywaną przez lekarzy.

Za to wszystko odpowiedzialna jest władza nasienia węża tak jak za resztę komponentów tworzacych ten świat niesprawiedliwości ,już nie mówiąc o pedofilii !

Za to wszystko zbiorą oni swoją zapłatę .

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3341
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 5 Empty Re: Moje Posty -Bartek

22nd Styczeń 2020, 17:41
Message reputation : 100% (1 vote)


Izajasza 63:

7,Pomyślałem o miłosierdziu Pana, o dobroci Pana we wszystkich działaniach, jakimi Pan nam odpłaca . Pan jest dobrym sędzią dla domu Izraela. Postępuje z nami według swego miłosierdzia i według wielkiej miary swojej sprawiedliwości
8.On rzekł: "Czyż nie są moim ludem, moimi dziećmi , które nie mogą okazać się niewierne?" I sam stał się ich wybawieniem z wszelkiego ucisku. To nie jakiś wysłannik ani anioł, ale sam Pan wybawił ich, bo ich miłuje i jest dla nich wyrozumiały. On sam ich wyzwolił, przygarnął ich i wywyższył ich na wszystkie dni wieczności.
10.Oni jednak okazali brak uległości, drażnili Jego świętego ducha. Wtedy On odwrócił się, stając się nieprzyjazny. I zaczął z nimi walczyć.
11,Lecz pamiętał o pradawnych dniach, o powołaniu z ziemi pasterza owiec.Gdzie jest Ten, który umieścił w nich świętego ducha
12, i który poprowadził swą prawicą Mojżesza , ramię swojej chwały? On ujarzmił wodę przed swoim obliczem , aby wiecznym uczynić swe imię.
13,Poprowadził ich przez głębinę i jak konia przez pustkowia, a oni nie poczuli zmęczenia.
14,Jak stado owiec zbiega w dół, tak zstąpił od Pana duch i poprowadził ich przez równinę .W taki sposób poprowadziłeś swój lud, aby wsławić swoje imię.
15.Odwróć się ku nam z nieba i popatrz ze swojego świętego domu chwały. Gdzie jest Twoja żarliwość i Twoja siła? Gdzie jest ogrom Twojego miłosierdzia i Twojej litości, że się od nas odwróciłeś?
16.TO TY JESTEŚ NASZYM OJCEM , BO TO NIE ABRAHAM NAS UZNAŁ ANI POTEM NIE UZNAŁ NAS IZRAEL , TYLKO TY , PANIE NASZ OJCZE .OCAL NAS.PRZECIEŻ OD POCZĄTKU IMIĘ TWOJE JEST Z NAMI.
17,Dlaczego , Panie , pozwalasz , byśmy schodzili z Twej drogi na manowce i by nasze serce stwardniało tak, że się Ciebie nie boi? Odwróć się ku nam przez wzgląd na Twoje sługi, przez wzgląd na plemiona Twojego dziedzictwa,
18, abyśmy choć trochę byli dziedzicami Twojej świętej góry, bo teraz to nasi wrogowie depczą po Twoim świętym miejscu.
19,Staliśmy się tacy jak ongiś, na początku, kiedy nam nie przewodziłeś i kiedy Twoje imię nie dawało się przywołać do nas. Gdybyś zechciał otworzyć niebiosa , góry przejęłoby drżenie ze strachu przed Tobą i stopniałyby,

Rozdział 64
1, jak wosk topnieje przy ogniu . Ogień spali twych wrogów, tak że imię Pana stanie się sławne wśród nieprzyjaciół. Narody przerażenie ogarnie przed tobą.
2,Kiedy dokonasz przesławnych czynów, drżenie opanuje góry z lęku przed Tobą.
3,Od wieków nie słyszeliśmy ani nasze oczy nie widziały żadnego boga poza Tobą. Nie doświadczyły też takich czynów, jakich Ty chcesz dokonać dla tych, którzy czekają na Twoje miłosierdzie.
4.Wyjdzie ono naprzeciw tym, którzy czynią to , co sprawiedliwe, i którzy pamiętają o Twoich drogach. Oto ty rozgniewałeś się, bo my popadliśmy w grzechy i tak zeszliśmy na manowce .
5,My wszyscy staliśmy się nieczyści; cała nasza sprawiedliwość jest jak ta tkanina zbrukana miesięcznym krwawieniem kobiety. I oderwaliśmy się jak liście z powodu naszych nieprawości i jak liście porwie nas wiatr.
6,Nie ma nikogo, kto by wzywał Twojego imienia ani kto by pamiętał, że trzeba się Ciebie trzymać. Odwróciłeś od nas swe oblicze i oddałeś nas z powodu naszych grzechów .
7,A jednak, Panie TY JESTEŚ NASZYM OJCEM , a my wszyscy jesteśmy gliną i DZIEŁEM RĄK TWOICH.
8,Nie bądz na nas tak bardzo zagniewany i nie wspominaj o każdej porze o naszych grzechach. Zważ też, że my wszyscy jesteśmy Twoim ludem,
9,Miasto Twojej świątyni stało się pustynią, pustkowiem stał się Syjon, Jeruzalem zostało klątwą objęte.
10,Dom, naszą świątynię i naszą chlubę, który wsławili nasi przodkowie, ogień strawił i cały jej splendor runął.
11,A poza tym wszystkim Ty sam, Panie, oddaliłeś się i zmilkłeś, a nas bardzo upokorzyłeś.  LXX

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3341
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 5 Empty Re: Moje Posty -Bartek

23rd Styczeń 2020, 05:29
Message reputation : 100% (2 votes)
Właśnie skończyłem księgę Izajasza po raz nie wiem który.

Czytajcie Słowa Boga naszego bracia i siostry gdyż tylko On daje zrozumienie i rzeczy nieznane czyni zrozumiałymi.

Zapowiada to co ma się stać A Jego Słowa są pewne i na pewno się spełnią a dla tych którzy przestrzegają Jego Przykazań nadejdzie nagroda która ich nie minie .

Bądź błogosławiony Boże, Ojcze nasz za Twoją opiekę i że sprawiłeś ze uwierzyliśmy Twemu Świętemu Słowu oraz uznaliśmy Syna Twego Isusa Chrystusa za Króla naszego !

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3341
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 5 Empty Re: Moje Posty -Bartek

27th Styczeń 2020, 16:29
Message reputation : 100% (1 vote)
Wczoraj oraz dzisiaj napisałem wstęp do drugiej części o Królestwie Bożym.

Musimy zdać sobie sprawę że Królestwo jest realne i nieuchronnie zastąpi ono obecną władzę nasienia węża .Tego boją się władze – obudzenia świadomości naszego narodu.
Narodu który coraz bardziej zwraca się ku swemu Bogu .

Nadchodząca nowa władza z Królem Isusem Chrystusem jako monarchą całej ziemi i narodem wybranym który zostanie wywyższony po obecnym poniżeniu jest tak realna jak realny i prawdziwy i namacalny jest obecnie sejm RP przy ulicy Wiejskiej w Warszawie pełen nasienia węża wyzyskującego nasz naród .

To nadchodzi i nie opózni się .

Mamy nakaz w modlitwie "Ojcze nasz" – "Przyjdz Królestwo Twoje "

Modlimy się wtedy o koniec obecnej morderczej władzy opierającej się na klamstwie Edomu jako narodu wybranego.
Modlimy się o przejęcie władzy i usunięcie obecnej przez Isusa Syna Bożego
!


Dziś zaczynam tydzień nocnych zmian ale jak tylko skończe opublikuje artykuł który wszystkich nas którzy czekamy i modlimy sie o Królestwo Boże tu na ziemi mam nadzieje zbuduje i podniesie na duchu aby dalej walczyć i zwyciężyć ten świat , tak jak nasz Król Isus Chryustus!

Ewangelia Jana
Rozdział 16:
(33) To powiedziałem wam, abyście we mnie pokój mieli. Na świecie ucisk mieć będziecie, ale ufajcie, Ja zwyciężyłem świat.


Naród się budzi a proroctwo musi się wypełnić :

Księga Ozeasza
Rozdział 3:
(5 Potem synowie Izraela się nawrócą i znów będą szukać Pana, swojego Boga, i Dawida, swojego króla, i w dniach ostatecznych z bojaźnią zwrócą się do Pana i jego dobroci.


My już drodzy bracia i siostry się zwróciliśmy i nawróciliśmy do naszego Boga ,Świętego Izraela oraz uznaliśmy Isusa Chrystusa za Króla swego  a ilu jeszcze naszych braci i sióstr to uczyni ?
Proroctwo spełnia się na naszych oczach bo to że żyjemy w czasach ostatecznych nie budzi żadnych wątpliwośći

Bez wiary w  obietnice Boga o ustanowieniu Królestwa znając choć trochę ten obecny świat nie da się normalnie funkcjonować bo to sie w głowie nie mieści jak zła i mordercza jest obecna władza nasienia węża ...

Ale ona zostanie usunięta !


Módlmy się o to jak nakazuje Bóg w Słowach w 2 Ezdrasza

Rozdział 2;
(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!

O to Cię prosimy Panie Boże nasz w imieniu Syna Twego Isusa Chrystusa .
Niech tak sie stanie
!

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3341
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 5 Empty Re: Moje Posty -Bartek

28th Styczeń 2020, 19:13
Message reputation : 100% (1 vote)
Jakieś 3 miesiące temu wprowadzono u mnie w pracy tzw Pracownicze Plany Kapitałowe w skrócie PPK.

https://pracowniczeplanykapitalowe.org.pl

Poczytajcie sobie jak ONI się troszczą o naszą przyszłość- Propaganda nasienia węża.

Polega to na potrąceniu z wynagrodzenia jakiegoś procentu na "przyszłe emerytury" ,pracodawca też chyba ma "coś" dołożyć od siebie.

Nie wiem nie zagłebialem się zbytnio, dla mnie najważniejsza była informacja że MOGĘ NIE WYRAZIĆ SWOJEJ ZGODY NA TO !

ZAPYTALI LUDZI O ZGODĘ!

Od razu poszedłem do kadr i się wypisałem z tego programu .Zapisują oni automatycznie ale MOŻNA się wypisać.

Nigdy świadomie nie dam im ani grosza na rzekome emerytury.


Okradają mnie bez żadnej zgody co miesiąc.

Dla przykładu brutto to ja zarabiam ok 5,500 złoty a po zabraniu daniny dla nasienia węża zostaje mi ok 3,300 i to przy 16 godzinach nadliczbowych wliczając premię i dodatki za nocki !

Władza nasienia węża pozwoliła tym razem abyśmy mogli zdecydować czy chcemy czy nie zapłacić kolejny trybut.

Ten kto się wypisze pokaże tym także że nie popiera władzy nasienia węża tylko ufa Bogu a nie złudnym emeryturą za 30 lat !

Podobnie jak nie chodząc na wybory pokazujemy Bogu że jesteśmy po Jego stronie .Wkońcu naszym Królem jest Jego Syn Isus Chrystus a my nie jesteśmy częścią tego świata tylko stawiamy na Królestwo Boże!

Nigdy nie popuszczali nam łańcuchów a ostatnimi czasy.....

No właśnie!

Czyżby nasienie węża zaczęło odczuwać strach przed narodem wybranym ?

Czy boją się obudzenia świadomości narodu ?


Spójrzmy jak zmienili oni ostatnio barwy z jawnych lewicowych syjonistów na ukrytych , na pokaz promujących chrześcijaństwo narodowe i patriotyzm .

Obecny rząd robi wszystko aby ludzie myśleli że są oni prawicowi i wierzą w Boga.

Czyżby bali się oni narodu który ma dosyć UE i lewicowych poglądów?

Odpowiedź jest prosta.

Dlatego poluźnili nam kajdany aby nas oszukać po raz kolejny !

Nie dajmy się i nie wierzmy w ich szczere chęci, uświadamiajmy naszych braci i siostry z domu Izraela że władza dalej jest komunistyczna i lewicowa czyli SATANISTYCZNA .

To tylko druga strona tego samego medalu komunistycznej lewicy ,której rządy pamiętamy jezcze pare lat temu gdy harowaliśmy na "śmieciowych umowach" niepewni czy praca będzie.

Obecny rząd to to samo z tą różnicą że poluźnili oni nasze kajdany.

Znając ich naturę czy wierzymy że zrobili to dla naszego dobra czy jak zwykle mają w tym ukryty długofalowy cel ?

ONI BOJĄ SIĘ NARODU WYBRANEGO KTÓRY POWRACA DO SWEGO BOGA.

BOJĄ SIE BOGA NASZEGO!


Dlatego pchają naród w jeszcze większe bałwochwalstwo matki boskiej i idolów jak Piłsudski !

Lecz to im się wymyka z pod kontroli .

Coraz więcej naszych rodaków się nawraca do Boga, Świętego Izraela i to jest ich porażka!

bounce bounce cheers cheers

Królestwo Boże jest coraz bliżej co oznacza utratę przez nich władzę i sprawiedliwą karę za swe uczynki które doskonale wszyscy znamy .

Chwała Świętemu Izraela Bogu naszej odpłaty!

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3341
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 5 Empty Re: Moje Posty -Bartek

30th Styczeń 2020, 21:08
Message reputation : 100% (1 vote)
Kiedyś czytałem ten artykuł Henryka i bardzo mi się spodobał.

https://zbawienie.com/zwiedzenie-miloscia.htm

Ponieważ obnaża on cała propagandę "miłości " ,którą nasienie węża mami ludzi .

Oni ciągle powtarzają miłość, tolerancja, wolność, pozytywna energia oraz magia chwili itd.

Królestwo Boże to nie będzie czas tolerancji dla łamania Prawa Boga.

Módlmy się do naszego Boga o sprawiedliwość i wyzwolenie dla naszego narodu!

Władza się tego boi !

A jest nas coraz więcej
!


Nas którzy odrzucilśmy ten świat i jego wartości które są wyrazem buntu wobec Boga i Jego Prawa a uznaliśmy władzę Isusa Chrystusa który wcale nie będzie taki pobłażliwy dla świadomych grzeszników już teraz odrzucających Przykazania Boże.

Święty Izraela czeka na nasze modlitwy o pomoc za bałwochwalczy naród!

Nasze modlitwy Bóg chętnie słucha, które są nazwane przed nim "wonnościami" .

Bądźmy odważni i opierajmy się tylko na Bogu naszego zbawienia - Tego najbardziej boi się nasienie węża, które tak naprawdę jest bezradne wobec naszego nawrócenia do Boga .

Nie należymy już więcej do nich ,zostaliśmy wykupieni krwią naszego Króla Isusa Chrystusa .Znając tą prawdę jesteśmy wolni od tego świata!

Czas nasienia węża się kończy!

Czas Królestwa coraz bliższy i nasza niezachwiana wiara w obietnice naszego Boga jest świadectwem które tam w niebie niezachwianie stoi przed naszym Bogiem ,Świętym Izraela!

Bądźmy dzielni drodzy bracia i siostry w codziennej walce z tym światem na PROSTEJ i wąskiej drodze do Królestwa!

Dzisiejszy e-mail od naszego brata który opublikował Henryk bardzo podniósł mnie na duchu i to pokazuje że Bóg otwiera oczy swego narodu na prawdę!

A to że wybrał akurat nas drodzy bracia i siostry byśmy to rozumieli i uwierzyli , akurat teraz w dobie wielkiego zwiedzenia - To On już dobrze wie jaki ma w tym swój cel !


Ufajmy i nie wątpmy!

Chwała Świętemu Izraela, Bogu naszego zbawienia !

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3341
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 5 Empty Re: Moje Posty -Bartek

3rd Luty 2020, 13:06
Message reputation : 100% (1 vote)
Wczoraj odbyła się pielgrzymka 70 parlamentarzystów z różnych klubów w której wzięła udział marszałek sejmu RP Elżbieta Witek .

Oto ciekawy fragment w którym są zacytowane bardzo ważne słowa, Elżbiety Witek jako przedstawiciela władzy nasienia węża w Polsce.


"Pielgrzymka parlamentarzystów na Jasną Górę. Po raz 31. na Jasną Górę pielgrzymowali parlamentarzyści. W niedzielnej mszy świętej w klasztorze paulinów wzięło udział 70-ciu posłów i senatorów oraz europarlamenatrzystów z różnych klubów parlamentarnych. Wcześniej część z nich wzięło udział w spotkaniu w Kaplicy różańcowej.



W pielgrzymce parlamentarzystów uczestniczyła po raz pierwszy jako marszałek Sejmu Elżbieta Witek. Tradycyjnie modlitewne spotkanie w sanktuarium odbyło się 2 lutego, w Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej).

- To jest dla mnie wyjątkowy dzień dzisiaj, wyjątkowa okoliczność dlatego, że my, jako parlamentarzyści i ja, jako marszałek Sejmu, czuję na sobie olbrzymią odpowiedzialność za sprawy, które podejmujemy każdego dnia, bo to jest służba w interesie Ojczyzny i w interesie narodu - mówiła marszałek Elżbieta Witek. - A bardzo często są tak trudne sprawy, że samemu człowiek nie dałby rady. W związku z tym przychodzimy tutaj do Matki Boskiej do Częstochowy na Jasną Górę prosić, żeby zechciała nam każdego dnia pomagać w podejmowaniu dobrych decyzji, poniekąd to jest nasza odpowiedzialność wobec Polski, wobec Polaków."


Dlaczego nie mówi "NAS POLAKÓW " ?
Oni zawsze mówią "aby wam Polakom żyło się lepiej "
Zwróćcie uwagę na ten szczególny zwrot który tak często nadużywają
Zawsze mówią że robią coś dla Polski, dla Polaków A nigdy nie powiedzą "dla naszego narodu" tylko "dla narodu Poskiego "

Mówią tak ponieważ nie należą oni do naszego narodu !

https://dziennikzachodni.pl/pielgrzymka-parlamentarzystow-na-jasna-gore-z-elzbieta-witek-jako-marszalek-sejmu/ar/c1-14757152
Ale przede wszystkim
Zwróćcie uwagę do kogo idą po radę rządzący w tym kraju ?


Do matki boskiej czyli Asztarte ohydy Sydończyków.

Proszą ją o rady jakie mają podejmować decyzje w sprawie okupowanego narodu wybranego.!

Sami widzimy jakie zarządzenia wydaje sejm RP nasienia węża....

Nasienie węża czci i słucha nadal starożytne bóstwa tak jak ich przodkowie Kaananejczycy wywodzący się od Chama (czarnego byka).

Asztarte czyli matka boska to największe przekleństwo naszego narodu i nasz WRÓG .

Naród wybrany nie może służyć matce boskiej
NIGDY JUŻ WIECEJ!



Ważne są slowa Elżbiety Witek marszałek sejmu RP która oficjalnie mówi KOMU służy nasienie węża w Polsce .

Oczywiście szatanowi w pierwszej kolejności lecz tego JAWNIE JESZCZE nie mogą przyznać....Ale przyznają się podczas 42 miesiący całkowitego ujawnienia ICH PRAWDZIWEJ NATURY!

Ojcze nasz przyjdź Królestwo Twoje !

bounce  cheers  bounce


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7484
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Moje Posty -Bartek  - Page 5 Empty Re: Moje Posty -Bartek

4th Luty 2020, 01:56
Message reputation : 100% (1 vote)
Oczywiście bałwochwalczy Kościół nie protestował, ponieważ to jest to samo plemię żmijowe, które służy Baalowi i Astarte.

To nie wygląda na przypadek.

Jeżeli ONI wielbią Astarte, to mamy 100% pewność, że takich bóstw i władz powinien się naród trzymać z daleka.

To także potwierdza mój artykuł. Oni wiedzą jak to działa i wiedzą, że bałwochwalstwo Polsce zawsze szkodziło i dążą, aby nadal jej szkodziło.

Pamiętam, że w zeszłym roku były sprzeciwy przeciwko odśpiewaniu My chcemy Boga!!!

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3341
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 5 Empty Re: Moje Posty -Bartek

6th Luty 2020, 12:38
Message reputation : 100% (1 vote)
Obejrzałem wczoraj film "Zmarłych pogrzebać "...

Dawno się tak nie wzruszyłem....

Dawno już nie miałem łez w oczach ....

Wobec takich szczegółów okrucieństwa że strony morderców nasienia węża wobec mojego narodu nie wytrzymałem , ten kto oglądał doskonale wie o czym teraz piszę...

Do takich czynów zdolni są tylko psychopaci bez sumień, którym PRZYJEMNOŚĆ sprawia torturowanie ludzkich istot nawet kilkumiesięcznych noworodków !

Dla tych co oglądali i słuchali co mówili ci starsi ludzie ,zadajcie sobie pytanie czy wy bylibyście zdolni do takiego okrucieństwa ?

Marzyła się im  z powrotem wielka Chazaria lecz nie zostało im to dane ponieważ trzecia  Rzesza upadła...

Taka ciekawostka jeszcze , gdy chodziłem do szkoły od 1994 do 2005 i NIGDY nie słyszałem o Wołyniu, dopiero usłyszałem o tym gdy powstał ten film fabularny .

Nigdy mnie tego nie uczono za to o ofierze calopalnej z Żydów (Holokaust) nasluchalem się wiele ...

NIGDY w historii Polski nie było podobnej sytuacji gdy Polacy mordowali w tak bestialski sposób prędzej okazywali oni litość wrogowi i wspanialomyślniść - TO CECHY WIELKEGO I SZLACHETNEGO NARODU .

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3341
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 5 Empty Re: Moje Posty -Bartek

9th Luty 2020, 12:24
Wertowałem dziś swoje notatki i znalazłem takie coś .

Miało to być dodane do artykułu na temat sądu Isusa nad nasieniem węża.,

https://arzareth.home.blog/2020/01/14/ku-krolestwu-bozemu-czesc-pierwsza-koniec-wladzy-nasienia-weza-czyli-sad-krola-isusa-chrystusa-nad-nimi/

Ostatecznie nie dodałem tego wpisu ani też go nie rozwinąłem , może to zrobię  ponieważ jest to bardzo ważna informacja .Oto ta notatka :

"Na koniec jeszcze jedna bardzo ważna i ciekawa informacja z Księgi Henocha:
Rozdział 55:
3 Podczas gdy kiedyś starałem się ich chronić ręką aniołów w dniu utrapienia i ucisku, [to teraz] ustanowiłem nad nimi moją karę i mój gniew -mówi Pan Duchów. - O potężni królowie, którzy mieszkacie na ziemi, będziecie musieli patrzeć na mego Wybranego siedzącego na tronie mojej chwały i sądzącego w imieniu Pana Duchów Azazela, wszystkie jego zastępy i wszystkie jego duchy".
Prawo sądu zostało dane Isusowi także wobec aniołów którzy zepsuli ludzkość a którzy są związani pod ziemią i oczekują właśnie na wykonanie wyroku podczas sądu Syna Człowieczego."


Przedpotopowi aniołowie zostaną także osądzeni przez Isusa .Teraz są związani oni pod ziemią na okres 70 pokoleń aż do czasu sądu ...


Znowu się kłania Księga Henocha , która jest skarbnicą wiedzy Boga danej nam ludziom.

Chwała i cześć naszemu Boga za to że nie zostawił nas "samych" tylko przekazał nam  swoją mądrość byśmy badali i próbowali zrozumieć Jego słuszne i sprawiedliwe wyroki !

Dziękujemy Tobie Ojcze nasz za Ducha Prawdy , którego udzielasz wszystkim tym którzy szczerze i z całego serca pragną poznać Ciebie oraz Syna Twego Isusa !


Dziś jest 15 dzień 12 miesiąca , spójrzcie jaka piękna pogoda , aż chce się żyć !



_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3341
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 5 Empty Re: Moje Posty -Bartek

10th Luty 2020, 05:32
Message reputation : 100% (1 vote)
Wczoraj czytałem przed snem Protokoły Mędrców Syjonu .

Wybrałem te najważniejsze moim zdaniem ,które pokazują jak zlikwidowano monarchie która była najlepsza formą rządów a zastąpiono ją władzą syjonistyczna którą możemy podziwiać obecnie jako naszą smutną rzeczywistość.


Przeczytajcie proszę te kilka punktów.

Protokół 1
§ 21. Zasada rządu dynastycznego

Wszystkiego powyższego goje nie wzięli pod uwagę, a tymczasem na tym zasadzały się rządy dynastyczne: ojciec wtajemniczał syna w bieg spraw politycznych lecz w ten sposób, by nikt prócz członków dynastii nie znał tego biegu i nie mógł zdradzić jego tajników narodowi rządzonemu. Z czasem zapomniano o istotnej treści dynastycznego przekazywania rzeczywistej sytuacji spraw politycznych, co dopomagało do powodzenia sprawy naszej.

§ 22. Zniesienie przywilejów arystokracji gojów

Wyrazy: ,,wolność, równość, braterstwo" głoszone przez agentów ślepych, ściągały do szeregów naszych z całego świata legiony, które z zapałem niosły sztandary nasze. A tymczasem wyrazy te były to czerwie, toczące pomyślność gojów, niszczące wszędzie pokój, spokojność, solidarność, burzące wszelkie podstawy ich państw.Zobaczycie następnie, że to sprowadziło triumf nasz: dało nam to między innymi możność zdobycia najważniejszego atutu - zniesienia przywilejów, innymi słowy, samej istoty arystokracji gojów, która była jedyną osłoną narodów i krajów przeciwko nam.

§ 23. Nowa arystokracja

Na gruzach arystokracji rodowej umieściliśmy na czele wszystkiego arystokrację pieniężną spośród inteligencji naszej. Jako cenzus dla tej arystokracji nowej ustanowiliśmy bogactwo, zależne od nas oraz naukę, szerzoną przez mędrców naszych.

Protokół 3:

§ 11. Tłum i koronacja władcy wszechświata

Kiedy nadejdzie czas koronacji naszego władcy wszechświata, wówczas te same ręce zmiotą wszystko, co mogłoby stanowić przeszkodę.


§ 17. Utrata przewodnika, jakim był król i ,,wielka rewolucja francuska"

Kiedy lud spostrzegł, że w imię wolności czynione są wszelkie ustępstwa i ulgi, wyobraził sobie, że jest władcą i rzucił się do władzy lecz rzecz prosta, jak każdy ślepiec, natrafił na masę przeszkód. Wówczas zaczął gorączkowo szukać przewodnika, nie domyśliwszy się, że należy powrócić do stanu poprzedniego i złożył pełnomocnictwa u naszych stóp. Przypomnijcie sobie rewolucję francuską, której nadaliśmy miano ,,wielkiej". Tajniki jej przygotowania są nam dobrze znane, bowiem cała jest dziełem rąk naszych!

§ 18. Cesarz despota z krwi syjońskiej

Od tej chwili prowadzimy lud od jednego rozczarowania do drugiego, a to w celu, by wyrzekł się i nas również na rzecz Cesarza-despoty z krwi syjońskiej, którego przygotowujemy dla całego świata.

Protokół 11
§ 16. Przyjście do judejskiego samowładztwa

Stosowanie powyższych środków da nam możność niszczenia stopniowego, krok za krokiem, wszystkiego, co początkowo przy przyjęciu przez nas praw naszych musieliśmy wprowadzić do konstytucji państwowych, jako środki przejściowe do niepostrzeżonego zniesienia wszystkich konstytucji, kiedy nastanie czas zastąpienia wszelkiego rządu przez nasze samowładztwo.

§ 17. Chwila proklamowania króla wszechświata

Uznanie naszego samowładcy może nastąpić również przed zniesieniem konstytucji. Chwila ta nastanie wówczas, kiedy narody, zmęczone rozprzężeniem w państwach i bankructwami władców, zorganizowanymi przez nas, zawołają: ,,zabierzcie ich, a dajcie nam natomiast jednego władcę wszechświatowego, który by zjednoczył nas i zniósł przyczyny waśni, a mianowicie: granice narodowościowe, wyznaniowe, wyrachowania państwowe, który by dał nam spokojność i pokój, niemożliwe do osiągnięcia przy obecnych władcach i przedstawicielach".

Co jest moim zdaniem najciekawsze to że cały ten przekręt szatański został celowo przeprowadzony aby ludzie SAMI CHCIELI jednego władcę świata ,którym docelowo ma być jeden z nich jak to sami mówią "z krwi syjońskiej"


Cała nieudolność systemu w który żyjemy to jedno rozczarowanie za drugim a wszystko CELOWO planowane by przygotować podłoże pod króla Żydowskiego-Mesjasza Antychrysta .

Żydzi sami mówią już o królu i ich JAWNEJ władzy nad światem.

System syjonistyczny od początku był przygotowany po to by go zniszczyć jako znienawidzona forma rządów w zamian dając narodom żydowską monarchia absolutną o którą SAMI POPROSZĄ !

To poświadcza że muszą oni uzyskać zgodę ludzi i po to ta cała tajność wszystkiego.

Aby cały świat przyjął króla nowej ery w opozycji do Isusa Króla Królestwa Bożego.

Króla z Daniela rozdział 7:
25) I będzie wypowiadał słowa przeciwko Najwyższemu, będzie męczył świętych Najwyższego, będzie zamyślał zmienić czasy i prawo; i moc będzie dana w jego ręce na czas, czasy i połowę czasu. .

Dostanie on władzę i moc na 42 miesiące .

Cały obecny system to kłamstwo, iluzja szatana którą dostrzegliśmy dzięki Bogu .

My chcemy Boga i Isusa Króla a nie żydowskiego samowładcy !

O to się modlimy do naszego Boga codziennie - o Jego Królestwo!

Jakby ktoś miał ochotę zapoznać się z całym planem ,którego końcową fazę właśnie ogłądamy :

https://zbawienie.com/pms.htm

Ja czytając nie mogłem oprzeć się uczuciu jakby to sam szatan napisał .






_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7484
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Moje Posty -Bartek  - Page 5 Empty Re: Moje Posty -Bartek

10th Luty 2020, 12:40
Message reputation : 100% (2 votes)
Dokładnie Bartku. W moim ostatnim artykule, na jego początku podałem, że Trump już się przygotowuje do tej roli króla świata i króla żydowskiego.


Na początku artykułu jest o Trumpie - http://www.zbawienie.com/my-chcemy-Boga-2.htm


Na razie stoi on po stronie Izraela, ale to może się wszystko NAGLE rozlecieć i syjonistyczny czyli szatański NWO się nie ziści.


Słuchając uważnie Trumpa przemówienie do związków zawodowych widać wyraźnie, ze Trump wyraźnie poprawił i to w szybkim tempie gospodarkę USA. Ale aby to jeszcze bardziej poprawić trzeba pozbyć się Banku Federalnego czyli... watykańskiego.


Mnie się wydaje, ze to wszystko ku temu własnie zmierza a Trump za pomocą pewnych sygnałów świat do tego przygotowuje.


Ukazał się film o antysemityzmie i YouTube go nie usuwa, a na nim Żydzi sami się podkładają w takim stopniu, że staje się oczywiste, że YouTube/Google jest już przeciwko nim.


Świat nie chce syjonistycznego NWO ale będzie szczęśliwy, jeżeli Trump stanie się królem świata i z pomocą upadłych aniołów (Bestii) za zgodą Boga (i dozwolono mu) zaprowadzi władzę Bestii  i zniszczą Watykan a Bóg zniszczy USA.


Całkowicie się zgadzam, że Protokoły to dzieło szatana - Żydzi nie są aż tacy mądrzy. Oni są mądrzy mając szkolenie szatańskie na szatańskich Protokołach!


Najpierw świat odrzuci władzę szatana a potem odrzuci władzę Bestii, która zdesperowana będzie ścinać głowy za odmowę wzięcia jej znaku czy też ikony!


===========================================


Ważny (może) dodatek.


Moje Posty -Bartek  - Page 5 Xp10



To jest zrzuta tzw. Qanona, który najprawdopodobniej ściśle współpracuje z Trumpem.


To jest jego post, w którym on oznajmia, że premier Chin zmarł z powodu tej grypy.


Chiny to komunizm i prawa ręka... Izraela, produkcja super komputerów i SI, smartfonów i... 5G.


Jeżeli owa śmierć jest faktem, ma Qanon jest wielce szanowany w USA, to może nastąpić upadek Chin co oznacza upadek... syjonizmu.


Ciekawe, co z tego wyjdzie.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3341
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 5 Empty Re: Moje Posty -Bartek

27th Luty 2020, 13:19
Message reputation : 100% (2 votes)
Jedną z "większych" fałszywych doktryn Świadków Jehowy jest twierdzenie że archanioł Michał to Isus Chrystus Syn Boży.

Jest to oczywiście nie prawda ponieważ Michał to anioł, książę anielski w randze archanioła- jeden z najwierniejszych Bogu sług bezcielesnych istot niebiańskich .


1 Księga Henocha 25.
Następnie Michał, jeden ze świętych i czcigodnych aniołów, który był ze mną i który stał na ich czele, odpowiadając mi rzekł: "Henochu! Dlaczego pytasz mnie o woń tego drzewa i dlaczego chcesz to wiedzieć?"


W księdze Henocha jest więcej o Michale i jego słów oraz misji które wykonywał dla Boga w przeszłości.
Jak wiemy z rozdziału 12 Apokalipsy stoczy on bój z szatanem, również archaniołem i wyrzuci ostatecznie szatana z nieba wraz z jego aniołami.

Jeżeli zaś chodzi o Isusa to jest On Synem Bożym - PIERWORODNYM z całego stworzenia- Synem Człowieczym.

Apokalipsa 3:
(14) A do anioła zboru w Laodycei napisz: To mówi Ten, który jest, świadek wierny i prawdziwy, początek stworzenia Bożego:

Bóg stworzył Isusa jako początek swojego stworzenia na samym początku i dlatego jest On świadkiem wiernym i PRAWDZIWYM ponieważ widział na własne oczy jak Bóg uczynił niebo i ziemię w przeciwieństwie do aniołów których Bóg uczynił dopiero 3 dnia, zatem dużo ich ominęło....

Ewangelia Jana
Rozdział 17:

(5) A teraz Ty mnie uwielbij, Ojcze, u siebie samego tą chwałą, którą miałem u ciebie, zanim świat powstał.


Ten werset wyjaśnia wszystko że Bóg stworzył Isusa na swój obraz i podobieństwo jako PIERWSZE swoje stworzenie dlatego jest napisane :

Rodzaju 1:
(26) Potem rzekł Bóg: Uczyńmy człowieka zgodnie z naszym obrazem i podobieństwem, i niech panuje nad rybami morskimi i nad latającymi stworzeniami niebios, i nad trzodami, i nad całą ziemią, i ponad wszelkimi gadami które pełzają po ziemi.

(27) I uczynił Bóg mężczyznę, zgodnie z obrazem Boga go uczynił, mężczyznę i kobietę On ich uczynił.

Bóg czyni człowieka na swój oraz Syna obraz i podobieństwo .

To oznacza że Isus jest o wiele wyżej w hierachi nieba niż archaniołowie ,do których należy także szatan!

Religie zabierają Mu chwałę i szacunek jaki powinien mieć jako pierworodny Syn Boży - "początek Bożego stworzenia "

Zamierzam napisać o tym artykuł.

Isus jest bardzo znienawidzony przez szatana i nasienie węża .

Dlaczego ?

Ponieważ jest PIERWSZY , powstał pierwszy niż szatan ,ojciec kłamstwa i nasienia węża i to Isusowi należał się pokłon od szatana a nie na odwrót!

Isus to pierworodny Syn Boży - Syn Człowieczy zaś aniołowie to synowie Boga ale w tylko w stanie duchowym i żaden nigdy nie urodził się w ciele z kobiety za sprawą Ducha Bożego.


Ewangelia Mateusza
Rozdział 17:

(5) Gdy on jeszcze mówił, oto obłok jasny okrył ich i oto rozległ się głos z obłoku: Ten jest Syn mój umiłowany, którego sobie upodobałem, jego słuchajcie!

Ku chwale Boga i Syna !

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3341
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 5 Empty Re: Moje Posty -Bartek

2nd Marzec 2020, 21:24
Message reputation : 100% (1 vote)
W widzenia Henocha dotyczącym historii wszystkich pokoleń ludzi znajdujemy informacje o ustanowieniu przez Boga 70 pasterzy nad owcami czyli Izraelem.

Pasterze ci mają wyznaczony czas na pasterzowanie jeden po drugim aż do wyzwolenia Izraela przez Boga .

Kim są ci pasterze?

Poczytajmy o nich.....

Księga Henocha
Rozdział 89:

54 Potem zobaczyłem, że porzuciły dom Pana owiec, odstąpiły od jego wieży, a oczy ich oślepły. Zobaczyłem, że Pan owiec dopuścił do wielkiego przelewu krwi wśród owiec na ich pastwiskach do tego stopnia, że same te owce doprowadziły do masakry i opuściły to miejsce.

55 Wydał je w ręce lwów, tygrysów, wilków, hien, w ręce lisów i wszystkich zwierząt. Te dzikie zwierzęta zaczęły rozszarpywać owce na kawałki.

56 Zobaczyłem, że opuścił swą wieżę i dom, a je wszystkie oddał w ręce lwów i w ręce wszystkich zwierząt, aby je rozrywały na kawałki i pożerały.

57 Zacząłem z całych sił wołać i wzywać Pana owiec. Przedłożyłem mu sytuację owiec pożeranych przez dzikie zwierzęta.

58 Lecz on milczał, patrzył i cieszył się, że je pożerano, ścierano i usuwano. Wydaje je wszystkim zwierzętom na pokarm.

Mamy podany opis wydania Izraela w niewolę .Pokolenia Izraela są nazywane przez Boga owcami .

Bóg ustanawia 70 pasterzy ,przeczytajmy czym mają się oni zajmować..

59 Powołał siedemdziesięciu pasterzy i powierzył im owce, aby je paśli. Powiedział do pasterzy i do ich towarzyszy: "Każdy z was odtąd ma paść owce i czynić wszystko, cokolwiek wam polecę.

60 Przekażę [je] wam dokładnie policzone i którą wskażę, że ma być zabita, zabijecie ją". I przekazał im te owce.

61 Zawołał drugiego i powiedział doń: "Stój i patrz uważnie na to wszystko, co pasterze robią z owcami, gdyż oni zniszczą spośród nich więcej, niż nakazałem.

62 Zapisz wszelkie nadużycie i zabójstwo spowodowane przez pasterzy, ile ich zabiją z mojego rozkazu, a ile zabiją z własnej woli. Zapisz, który z pasterzy którą zabił.

63 Przeczytaj mi, ile dokładnie oni zabili z ich własnej woli, a ile z mojego rozkazu, aby to było świadectwem dla mnie przeciwko nim, abym mógł poznać wszystkie czyny pasterzy i kiedy będę ich oceniał, abym mógł zobaczyć, co zrobili i czy byli wierni mojemu rozkazowi, czy nie.

64 Nie muszę jednak o tym wiedzieć i nie musisz ich o tym informować ani ich karcić, tylko spisz dokładnie, co każdy z nich z osobna dokonał, kogo pasterze zabili, i przedstaw mi to wszystko".

65 Patrzyłem tak długo, aż ci pasterze kolejno trudnili się wypasaniem (owiec). Zaczęli oni zabijać i niszczyć więcej, niż im nakazano i wydali oni te owce na łup lwów.

Mijają lata i każdy pasterz kolejno wypasa owce ...

90.

1 I przyglądałem się temu aż do momentu, kiedy trzydziestu pięciu pasterzy pasterzowało w ten sposób i wszyscy na podobieństwo swoich poprzedników dokończyli swego czasu pasterzowania. Inni przejęli ich władzę, by pasterzować w oznaczonym czasie, każdy pasterz według swojej kolejności.

Każdy pasterz miał wyznaczony czas aby pasterzować jeden po drugim ,wcześniej wyznaczony czekający na swoją kolej


15 Zobaczyłem, jak rozgniewany Pan owiec przyszedł do nich i wszyscy, którzy go ujrzeli, zbiegli.

16 Wszystkie orły, sępy, kruki i kanie zgromadziły się zabierając ze sobą wszystkie dzikie owce. Zebrali się razem, aby wspólnymi siłami zmiażdżyć róg barana.

17 Spojrzałem na tego człowieka, który trzymał księgę i z rozkazu Pana otworzył księgę zabójstw popełnionych przez ostatnich dwunastu pasterzy i pokazał Panu owiec, że zabili oni więcej owiec, niż ich poprzednicy.

18 Zobaczyłem, jak Pan owiec podszedł do nich, wziął do ręki laskę gniewu i uderzył nią o ziemię. Ziemia się rozstąpiła i wszystkie zwierzęta oraz ptaki nieba odstąpiły od owiec, pogrążyły się w ziemi, ta nad nimi zamknęła się.

19 Zobaczyłem, jak dano owcom wielki miecz i owce wyruszyły przeciwko wszystkim dzikim zwierzętom, żeby je pozabijać, a wszystkie zwierzęta i ptaki nieba uciekły przed nimi.

20 Widziałem, jak ustawiono na miłej ziemi tron i zasiadł na nim Pan owiec. Wzięto wszystkie zapieczętowane księgi i otworzono przed Panem owiec.
21 Pan przywołał tych pierwszych białych ludzi i rozkazał [im] postawić przed nim pierwszą gwiazdę, tę, która poprzedzała gwiazdy mające członki podobne do (członków) koni. I postawili je przed nim.

22 (Pan) powiedział do człowieka, który w jego obecności pisał i który był jednym z siedmiu białych (ludzi) mówiąc: "Weź tych siedemdziesięciu pasterzy, którym powierzyłem owce i którzy samowolnie wzięli i zabili więcej (owiec), niż im nakazałem".

23 I zobaczyłem ich wszystkich związanych i postawionych przed nim.

24 Najpierw odbył się sąd nad gwiazdami. Zostały one osądzone i uznane za winne. (Aniołowie) zaprowadzili je na miejsce kaźni i wrzucili do otchłani pełnej płonącego ognia i ognistych kolumn.

25 Osądzono też siedemdziesięciu pasterzy i uznano winnymi. Oni również zostali wrzuceni do otchłani ognia.

Bardzo ciekawe rzeczy.

Pasterze ci mogli zabijać owce ale tylko te które Bóg im NAKAZAŁ I POZWOLIŁ zabić .
Natomiast oni kolejno jeden po drugim zabijali coraz więcej owiec aż 12 ostatnich zabiło jeszce więcej niż ich poprzednicy...

Nie byli posłuszni rozkazą Boga i samowolnie zabijali wiecej owiec oddanych pod ich władzę .

Wszystkie te liczby zabitych owiec są spisane ponieważ Bóg kazał je spisywać i nie przeszkadzać pasterzą aż dokończą swe pasterzowanie.

Mamy opisany sąd Boga nad tymi pasterzami:

22 (Pan) powiedział do człowieka, który w jego obecności pisał i który był jednym z siedmiu białych (ludzi) mówiąc: "Weź tych siedemdziesięciu pasterzy, którym powierzyłem owce i którzy samowolnie wzięli i zabili więcej (owiec), niż im nakazałem".

23 I zobaczyłem ich wszystkich związanych i postawionych przed nim.

Kim są ci pasterze ....

Wiemy że w ostatnich latach mordowanych było bardzo dużo Słowian ,w samych ostatnich wojnach światowych i po nich ...

To tylko szkic tematu.

Kim są ci pasterze ?
Ja myślę że to nie mogą być ludzie tylko istoty anielskie którym Bóg powierzył karanie swego ludu podczas niewoli w którą wydał Izraela .

Ale oni zabijali więcej owiec niż mieli NAKAZANE .

Czy pasterze ulegali szatanowi jeden po drugim dołączając do buntu ?

Można sie jedynie domyslać jak niewola Izraela wyglada z tej stony , bo na pewno Bóg ma nad wszystkim kontrolę i na dużo nie pozwala szatanowi ale nie mógł zostawić całkiem bez kary Domu Izraela i wydał go w niewolę ,której zasady i podstawy funkcjonowania ledwo łapiemy !

A takie na pewno istnieją- żelazne reguły w których granicach może się poruszać szatan aby udowodnić że człowiek nie zasługuję na istnienie ,czyli że Bóg się pomylił...


Aż nadejdzie DOBRY PASTERZ - Isus Chrystus...

Powtarzam to tylko szkic i naprawdę mało to jeszcze rozumiem a czytam o tym od ponad 2 lat .


To tylko poświadcza że atak szatana z rozdziału 12 Apokalipsy nie BEDZIĘ MIAŁ AUTORYZACJI Boga i zostanie powstrzymany..

Tak jak mówi proroctwo Apokalipsy rozdział 12 ....

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3341
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 5 Empty Re: Moje Posty -Bartek

3rd Marzec 2020, 15:30
Message reputation : 100% (1 vote)
Nie zamierzam dalej próbować rozwijać tematu "70 pasterzy" ponieważ natrafiłem na "ślepy zaułek" - to chyba dobra nazwa...

Nie można dalej rozwijać tej myśli bez TWORZENIA TEORII a tego nie chcę i nie będę robił .


Ewangelia Mateusza
Rozdział 24:
(36) A o tym dniu i godzinie nikt nie wie; ani aniołowie w niebie, ani Syn, tylko sam Ojciec.

To tak ważne i prawdziwe  Słowa Isusa że nie śmiem iść dalej i NIE MOGĘ !

Kto próbował sam zgłębić temat ten to rozumie ....

Nie wiem jak mogłem o tym nie pomyśleć wczoraj!!!!! , Może to przez napiętą sytuację w pracy ostatnio ....

Ale dziś jak wracałem autobusem z pracy wpadła mi ta myś (czyli jakąś godzinę temu) i ten werset i ZROZUMIAŁEM że TAK NIE MOŻNA i nieświadomie mogłem popełnić ciężki grzech wobec Boga !

Dzięki Bogu tego nie zrobiłem !

Faktem pozostaje tylko że pasterze ci kimkolwiek są zabili  więcej owiec niż im Bóg nakazał  poniosą za to karę .

A każdy nie  zatwierdzony atak na  owce jest udaremniony .


Mierzyłem za wysoko i przepraszam jeżeli kogoś naraziłem na flustracje i "mętlik w głowie" poprzednim wpisem...


Nie to było moją  intencją.



Dodane 2 godziny później:

Dodam jeszcze że reguły niewoli Izraela zdają się być poprawnie zrozumiane dlatego jest powiedziane że każdy pasterz zabijał więcej owiec niż miał to NAKAZANE od Boga.

A pisząc że będzie 70 pasterzy do czasu wyjścia na pustynię nieświadomie zasugerowałem że szatan i w ogóle aniołowie w niebie, licząc pasterzy po kolei mogliby wyliczyć w przybliżeniu ÓW DZIEŃ o którym nie wie nikt tylko Ojciec.

Bo my jako ludzie raczej nie mamy takiej możliwości...

Temat jest zbyt mało zrozumiany przeze mnie bym dalej go  omawiał publicznie ...

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3341
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 5 Empty Re: Moje Posty -Bartek

6th Marzec 2020, 05:57
Message reputation : 100% (1 vote)
Ksìęga Henocha
Rozdział 47:

1 W owych dniach modlitwa sprawiedliwych i krew sprawiedliwych wystąpi z ziemi przed Pan Duchów.

2 W tych dniach święci, którzy mieszkają wysoko w niebie, zjednoczą się w jeden głos i będą błagać, prosić, chwalić i składać dziękczynienie i błogosławić w imię Pana Duchów, z powodu krwi sprawiedliwych, która została wylana i [z powodu] modlitwy sprawiedliwych, aby nie ustała przed Panem Duchów, aby oddano im sprawiedliwość i aby ich cierpliwość nie trwała wiecznie.

3 I w owych dniach ujrzałem Głowę Dni siedzącego na tronie swej chwały i księgi żyjących zostały przed nim otwarte i wszystkie jego zastępy, które [mieszkają] wysoko w niebie, i jego rada stały przed nim.

4 I serca świętych pełne były radości ,że liczba sprawiedliwości została osiągnięta i że zażądano krwi sprawiedliwych przed Pan Duchów.


Apokalipsa Jana
Rozdział 6:
(9) A gdy zdjął piątą pieczęć, widziałem poniżej ołtarza dusze zabitych dla Słowa Bożego i dla świadectwa, które złożyli.

(10) I wołały donośnym głosem: Kiedyż, Panie święty i prawdziwy, rozpoczniesz sąd i pomścisz krew naszą na mieszkańcach ziemi?

(11) I dano każdemu z nich szatę białą, i powiedziano im, aby jeszcze odpoczęli przez krótki czas, aż się dopełni liczba współsług i braci ich, którzy mieli podobnie jak oni ponieść śmierć.


‐-----------‐---------------------

Gdy dopełni się liczba sprawiedliwości Bóg rozpocznie sąd nad mieszkańcami ziemi - sąd 42 miesięcy , z plagami Bozymi ,podczas którego każdy człowiek czy członek nasienia węża zdecyduje w pełni świadomie KOMU odda cześć -Bogu czy Bestii i szatanowi.

Komu uwierzą ?
Świadectwu Boga głoszonego przez dwóch świadków i aniołów z nieba czy bluźnierstwą i kłamstwą Bestii nim Bóg wyda swój okrzyk wojenny i sam zstąpi na ziemię...

A gdy zdejmie 6 tą pieczęć nastanie czas odpłaty dla czyniących zło.
Czas końca dla systemu zła i tych co go popierają i wezmą znamię (ikonę ,logo )a początku dla Królestwa Bożego i tych co go oczekują !


‐------------------------------------

(12) I widziałem, gdy zdjął szóstą pieczęć, że powstało trzęsienie ziemi i słońce pociemniało jak czarny wór, a cały księżyc poczerwieniał jak krew,

(13) I gwiazdy spadły z nieba na ziemię, podobnie jak drzewo figowe zrzuca figi swoje, gdy wiatr gwałtowny nim potrząśnie;

(14) I niebo znikło, jak niknie zwój, który się zwija, a wszystkie góry i wyspy ruszone zostały z miejsc swoich.

(15) I wszyscy królowie ziemi i możnowładcy, i wodzowie, i bogacze, i mocarze, i wszyscy niewolnicy, i wolni ukryli się w jaskiniach i w skałach górskich,

(16) I mówili do gór i skał: Padnijcie na nas i zakryjcie nas przed obliczem tego, który siedzi na tronie,

(17) I przed gniewem Baranka
, albowiem nastał ów wielki dzień ich gniewu, i któż się może ostać?


Księga Zachariasza
Rozdział 14:
(3) I wyruszy Pan i będzie walczył z tymi poganami, tak jak walczył w dniu wojny.

(4) I jego stopy staną w tym dniu na Górze Oliwnej, która jest naprzeciwko Jeruzalemu na wschodzie, a Góra Oliwna rozpadnie się w środku na wschód i na zachód, tworząc wielką dolinę. Połowa góry pochyli się na północ, a druga połowa na południe.

(5) Dolina moich gór będzie zamknięta a dolina gór zostanie złączona z Jasodem i będzie zablokowana tak, jak była zablokowana w dniach trzęsienia ziemi w dniach trzęsienia ziemi w czasach Uzjasza, króla Judy. I przyjdzie Pan, mój Bóg, a z nim wszyscy święci.

Księga Henocha
Rozdział 1:
4 i Wieczny Bóg (Elohim) zstąpi na Górę Synaj i ukaże się ze swoim zastępem i objawi się w mocy swej niebiańskiej potęgi.

5 Wszyscy ulegną przerażeniu, a Czuwający zadrżą i strach oraz wielkie drżenie zapanuje aż po krańce ziemi.

6 Wysokie góry zostaną poruszone, a wyniosłe wzgórza zmaleją i topnieć będą jak wosk przed ogniem.

7 Ziemia pogrąży się, a wszystko, co się na niej znajduje, ulegnie zniszczeniu. Na wszystko zostanie wydany wyrok, również na wszystkich sprawiedliwych.

8 Sprawiedliwych [Bóg] obdarzy pokojem, swoich wybranych zachowa i zmiłuje się nad nimi. Wszyscy będą należeli do Boga, będzie im się powodzić i będą błogosławieni, a światło Boże nad nimi będzie świecić.

9 Oto przychodzi On z dziesięcioma tysiącami świętych, aby dokonać sądu nad nimi i aby zniszczyć grzeszników, i aby złajać każdego za to wszystko, co przeciwko Niemu uczynili grzesznicy i niegodziwcy.


Niech tak się stanie Panie Boże nasz !

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3341
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 5 Empty Re: Moje Posty -Bartek

14th Marzec 2020, 20:48
Message reputation : 100% (1 vote)
Przypomniałem sobie dzisiaj o filmie, który oglądałem nie tak dawno temu o ludobójstwie nasienia węża na narodzie wybranym.

Chodzi rzecz jasna o Wołyń...

Jak ktoś z was  nie oglądał to polecam w celu DOSTRZEŻENIA potężnej różnicy między potomstwem niewiasty a nasieniem węża ....

https://vod.tvp.pl/website/zmarlych-pogrzebac,46531461

Obejrzeliście ?
Opanujcie wzruszenie i przeczytajcie dalej posta.

Takiego okrucieństwa nie doświadczymy od żadnego człowieka posiadającego sumienie .

Wspaniałe wersety podał Henryk w nowym artykule :

http://www.zbawienie.com/waznosc-Bozej-genealogii.htm

Mateusza 7:

(16) Po ich owocach poznacie ich. Czyż zbierają winogrona z cierni albo z ostu figi?

(17) Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, ale złe drzewo wydaje złe owoce.

(18) NIE MOŻE  dobre drzewo rodzić złych owoców, ani złe drzewo rodzić dobrych owoców.

(19) Każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, wycina się i rzuca w ogień

(20) Tak więc po owocach poznacie ich.

Po ucznynkach ich poznacie...

Złe drzewo nie może wydawać dobrego owocu ...


W całej historii naszego narodu nie ma żadnych takich wydarzeń. Nigdy nie doszło do takiego okrutnego ludobójstwa w którym naród wybrany mordował i torturował i to z przyjemnością nawet swoich największych wrogów !!


Nawet w przypadku zakonu Krzyżackiego okazano łaskę i pozostawiono część która później stała się pułapką dla Rzeczpospolitej jako Prusy Książęce....

Ktoś może powiedzieć że historia jest przekłamana ale nie bądźmy naiwni znając nasienie węża czy uwierzylibyśmy w to że ONI tuszowaliby nasze zbrodnie GDYBY TAKIE ISTNIAŁY?!!

Czy raczej oglaszaliby to wszem i wobec ?

ALE NIE MAJĄ CZEGO OGŁASZAĆ!

Za to ICH zbrodni jest taka masa że nawet pomimo ukrywania NADAL wielu rzeczy to i tak od tych rzeczy o których wiemy to aż włos na głowie na jeży !!!

Uczynki ich idą za nimi....


Natomiast Izrael w swojej przeszłości postępował niezgodnie z Prawem ale zauważmy to, że naród wybrany skrzywdził samych siebie porzucając Boga .

Czego skutki oglądamy do dzisiaj ...

Efraim kalał siebie bałwochwalstwem i czynami niezgodnymi z Prawem ale prócz tego słał posłów do Asyrii i Egiptu aby chwalić się przed nimi jeszcze swoim upadkiem , bogato jeszcze takich posłów obdarowując!!!

A król Judy Ezechiasz pokazał nawet posłom z Babilonu cały swój skarbiec , będąc tak ufnym i naiwnym oraz szczerym aż prorok Izajasz go skarcil przekazując mu Słowa Boga że to wszystko co pokazał posłą zostanie zabrane do Babilonu.

To właśnie cechy narodu wybranego - naiwność i ufność tam GDZIE NIE TRZEBA !

Porzucenie Boga, bałwochwalstwo, szczodry gest dla fałszywie schlebiających i lokowanie swoich nadziei tam gdzie nie trzeba... u nasienia węża

SKUTEK  - niewola narodu wybranego o której naród wybrany nawet nie wie !

Ale to się wkrótce zmieni!!!

O to Cię Ojcze nasz prosimy - Uświęć swoje Święte Imię i niech przyjdzie Królestwo Twoje .

bounce cheers bounce cheers bounce Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3341
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 5 Empty Re: Moje Posty -Bartek

16th Marzec 2020, 07:33
Message reputation : 100% (1 vote)
Jednym z popularnych wyrażeń wśród większości "nowonarodzonych chrześcijan " jest zwrot POZIOM DUCHOWY .

Używa się to wśród świadków Jehowy oraz w reszcie grup Pawłowego chrześcijaństwa tego jawnego a także tego UKRYTEGO nawet przed niektórymi członkami .... poza elitą oczywiście takich grup, która doskonale wie jak "łowić duszę " poprzez zwiedzenie.

Co to oznacza w ogóle?

Przywódcy takich GRUP ustalają jak wysoki poziom duchowy ma dany brat czy siostra.
Pytanie ILE takich poziomów istnieje ?

Można je mnożyć bez końca, tak że ludziom się wmawia że jeszcze są na niskim poziomie ...

Jest to jeden wielki fałsz, który tak naprawdę dzieli na "lepszych" i " gorszych " .

Duchowość nauk Pawła członka synagogi szatana jest bardzo ukrytą i niebezpieczną nauką .

Nie jest to nauka Isusa Syna Bożego tylko nauka szatana pozująca na Słowa Boże.

Isus nakazał Przestrzegać Przykazań i to one wyznaczają nasze codzienne uczynki ,które są naszymi skarbami w niebie przed Ojcem .

Nie żaden poziom duchowy wyznacza naszą wartość dla Ojca tylko uczynki które są wynikiem posłuszeństwa wobec Jego Przykazań.

Kolejnym podobnym wyrażeniem jest zwrot " Duchowo martwy " bądź "Duchowo martwe ".

"Duchowo martwym" to określenie które jest fizycznie a TAKŻE duchowo niemożliwe do spelnienienia !

Fizycznie można być martwym i jest to nasze martwe ciało.
Ale martwym duchowo to NIKT z ludzi nie jest na chwilę obecną, ponieważ ŻADNA dusza ludzka jeszcze nie została zabita! Aż do czasu wielkiego sądu .

To określenie "Duchowo martwy" z którym nie raz się spotkałem w swoim życiu jest tylko "straszakiem" grup gnostycznych aby przestraszyć ludzi przed czymś czego sobie te grupy nie życzą aby człowiek robił.

W skrócie aby człowiek nie poznał prawdy ograniczony "poziomem duchowym " oraz groźbą zostania "duchowo martwym ".... i możliwością przez to wykluczenia z takich GRUP "nowonarodzonych chrześcijan".

My mamy jasno podane czego nasz Ojciec od nas żąda :

Micheasza 6:

(Cool Oznajmiono ci, człowiecze, co jest dobre i czego Pan żąda od ciebie: tylko, abyś wypełniał prawo, okazywał miłość bratnią i w pokorze obcował ze swoim Bogiem.

Mateusza 5:
(16) Tak niechaj świeci wasza światłość przed ludźmi, aby widzieli wasze dobre uczynki i chwalili Ojca waszego, który jest w niebie.


Nie żaden "poziom duchowy" którego jest nie wiadomo ile tylko dobre uczynki przed naszym Ojcem są ważne dla Niego i to na ich podstawie będziemy sądzęni a nie na podstawie pawłowej nauki o "poziomach duchowych " .

To nie jest nauka Ojca i Syna to nauka faryzeusza synagogi szatana Żyda Saula z Tarsu piszącego kłamstwa w swoim imieniu .  

‐--------------------------------------------------

Warto się zapoznać....
http://zbawienie.com/kierownictwo-ducha.htm

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3341
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 5 Empty Re: Moje Posty -Bartek

18th Marzec 2020, 20:17
Message reputation : 100% (1 vote)
Księga Joela 3:

(7) Zgromadzę wszystkie narody i sprowadzę je do Doliny Józafata, i tam się z nimi rozprawię z powodu mojego ludu i mojego dziedzictwa, Izraela, ponieważ rozproszyli je między ludy pogańskie i podzielili mój kraj.

(17) Niech poruszą się ludy i przyjdą do Doliny Józafata, bo tam zasiądę, aby sądzić wszystkie okoliczne narody.

(18) Zapuśćcie sierp, gdyż nadeszło żniwo! Przyjdźcie, zstąpcie, bo pełna jest prasa; pełne są kadzie, gdyż złość ich jest wielka!

(19) Tłumy i tłumy zebrane w Dolinie Sądu, bo bliski jest dzień Pana w Dolinie Sądu.

(20) Słońce i księżyc będą zaćmione, a gwiazdy stracą swój blask.

(21) Pan zagrzmi z Syjonu i wyda swój donośny głos z Jeruzalemu, tak że zadrżą niebiosa i ziemia. Lecz dla swojego ludu Pan jest ucieczką i twierdzą dla synów Izraela.

Zdaje sobie sprawę że takie tematy nie są zbytnio popularne wśród religii ale mnie ciekawią niezmiernie .

Uważam Biblię za najciekawszą Księgę jaką kiedykolwiek w życiu czytałem i za JEDYNE źródło prawdy w tym rządzonym przez szatana świecie ponieważ tylko Biblia  zawiera Słowa Boga oraz Syna.


Objawienie 16:

(14) A są to czyniące cuda duchy demonów, które idą do królów całego świata, aby ich zgromadzić na wojnę w ów wielki dzień Boga Wszechmogącego.

(15) Oto przychodzę jak złodziej; błogosławiony ten, który czuwa i pilnuje szat swoich, aby nie chodzić nago i aby nie widziano sromoty jego.

(16) I zgromadził ich na miejscu, które po hebrajsku nazywa się Armagedon.

Rozdział 20 :

(19) I widziałem zwierzę i królów ziemi, i wojska ich, zebrane, by stoczyć bój z tym, który siedział na koniu. oraz z jego wojskiem.

(20) I pojmane zostało zwierzę, a wraz z nim fałszywy prorok, który przed nim czynił cuda, jakimi zwiódł tych, którzy przyjęli znamię Bestii i oddawali pokłon ikonie jego. Zostali oni obaj wrzuceni żywcem do jeziora ognistego, gorejącego siarką.

(21) A pozostali byli pobici mieczem wychodzącym z ust jeźdźca na koniu, i wszystkie ptaki nasyciły się ich ciałami.

Bitwa w dolinie Józafata (Armegedon) będzie owym wielkim dniem Boga ,który jest zapowiedziany w niemal wszystkich księgach prorockich .

Czytajcie Słowa Ojca naszego oraz Króla Isusa ponieważ w nich tkwi jedyne źródło poznania i mądrości dla człowieka i NIKT nas nie OSZUKA .

Nasz Ojciec tego pragnie abyśmy byli mądrzy w oparciu o Jego Słowa i sami potrafili rozróżnić prawdę od kłamstwa
.  

Pokarm ten dodaje nam sił by dalej walczyć i by móc wkońcu zwyciężyć tak jak nasz Król Isus ,którego mamy naśladować

Słowo Boże ma moc , wie to każdy kto tego doświadczył !

 Smile    

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3341
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 5 Empty Re: Moje Posty -Bartek

25th Marzec 2020, 08:30
Message reputation : 100% (1 vote)
Objawienie 17:

(1) I przyszedł jeden z siedmiu aniołów, mających siedem czasz, i tak się do mnie odezwał: Chodź, pokażę ci sąd nad Wielką Nierządnicą, która rozsiadła się nad wielu wodami,

(2) Z którą nierząd uprawiali królowie ziemi, a winem jej nierządu upijali się mieszkańcy ziemi.

(3) I zaniósł mnie w duchu na pustynię. I widziałem. kobietę siedzącą na czerwonym jak szkarłat zwierzęciu, pełnym bluźnierczych imion, mającym siedem głów i dziesięć rogów.

(4) A kobieta była przyodziana w purpurę i w szkarłat, i przyozdobiona złotem, drogimi kamieniami i perłami; a miała w ręce swej złoty kielich pełen obrzydliwości i nieczystości jej nierządu.

(18) A kobieta, którą widziałeś, to wielkie miasto, które panuje nad królami ziemi.

Wielka Nierzadnica czyli kobieta z wizji danej apostołowi Janowi to wielkie miasto panujące nad królami całej ziemi , matka obrzydliwości uprawniająca nierząd czyli bałwochwalstwo.

Matka wszystkich religii starożytnych która pod OSZUSTWEM oddawania czci Bogu zwodzi cały świat .

Tym miastem jest Rzym nazywany dziś Watykanem .

Rzym trzymający się w cieniu ,którego nikt prawie nie posądza o taką olbrzymią władzę.

Rzym cały czas oszukuje że nie ma JUŻ władzy nad rządami ale to nie prawda.

Wychodzi na to że dopóki szatan nie abdykuje na rzecz Bestii NIC Wielkiej Nierządnicy nie grozi.

Babilon Wielki czyli USA wraz z Europą i Imperium Brytyjskim może zostać poważnie osłabiony aby rozproszony naród wybrany mógł swobodnie dotrzeć na pustynię. Armia szatana które zaatakuje Słowian zostanie pochłonięta przez ziemię .

Po takich nieudanych próbach szatana aby zatrzymać naród wybrany odda on moc i władzę Bestii a ta wraz z 10 Królami czyli nowymi ostatnimi władzami na ziemi orła rzymskiego (starego ładu) zniszczy Wielką Nierzadnicę.

Po zniszczeniu Rzymu 10 króli także odda władzę Bestii, która będzie już miała całkowitą władzę nad wszystkimi narodami w miejsce Nierzadnicy.

Ale najpierw pojawienie się Isusa na niebie ,które poprzedzą niezwykłe znaki jak brak światła słońca i księżyca co bardzo zrozumiale wyjaśnił Henryk w tym poście.

https://zbawienie.forumotion.com/t384p25-czasy-konca-wiadomosci-zwiazane-z-czasami-konca#17955

Tak więc nie bójmy się że zostaniemy zwiedzeni bo jak nasz Król Isus się pojawi to nikt nie będzie miał żadnych wątpliwości że to On .

Trwajmy dalej w Przykazaniach bracia i siostry abyśmy mogli odziedziczyć nagrodę obiecaną przez naszego Ojca dla tych którzy to robią!

Nie będzie przesadą jak napisze że czas zdaje się już być BARDZO bliski !!!

Very Happy  Very Happy  cheers  affraid  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
Sponsored content

Moje Posty -Bartek  - Page 5 Empty Re: Moje Posty -Bartek

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach